Δελτίο Τύπου
Το 10ο Δημοτικό Σχολείο Κατερίνης ευχαριστεί το Ασφαλιστικό γραφείο «Σούμπαση»
Η διεύθυνση και το εκπαιδευτικό προσωπικό του 10ου Δημοτικού σχολείου Κατερίνης ευχαριστεί το Ασφαλιστικό Γραφείο Σούμπαση για τη δωρεά ενός απινιδωτή στο σχολείο μας. Η προσφορά αποτελεί ακράδαντη απόδειξη της κοινωνικής ευαισθητοποίησης και παράδειγμα προς μίμηση.
Ο Διευθυντής του Σχολείου
Τσικούρας Κωνσταντίνος
Το 10ο Δημοτικό Σχολείο Κατερίνης ευχαριστεί το Ασφαλιστικό γραφείο «Σούμπαση»
Η διεύθυνση και το εκπαιδευτικό προσωπικό του 10ου Δημοτικού σχολείου Κατερίνης ευχαριστεί το Ασφαλιστικό Γραφείο Σούμπαση για τη δωρεά ενός απινιδωτή στο σχολείο μας. Η προσφορά αποτελεί ακράδαντη απόδειξη της κοινωνικής ευαισθητοποίησης και παράδειγμα προς μίμηση.
Ο Διευθυντής του Σχολείου
Τσικούρας Κωνσταντίνος
Ρεπορτάζ: Περικλής Χατζηγιάννης
Οι δημοσιεύσεις αποτελούν δημιούργημα αυτού που τα γράφει και το OlymposPress.gr διατηρεί το δικαίωμα διαγραφής τους χωρίς προειδοποίηση αν αναφερθεί ότι προσβάλλουν ή είναι αντίθετα στον νόμο.
ΠΡΟΣΦΑΤΑ
Δημος Κατερινης: Καμια ανοχη σε ολους οσοι κινουνται με…
- 26 Ιουλίου 2024 13:01
Δημος Κατερινης: Μεγαλη επιχειρηση κατα της αφισορυπανσης
- 26 Ιουλίου 2024 13:00
Ο Δημαρχος Κατερινης Ι. Ντουμος για την συμμετοχη της…
- 26 Ιουλίου 2024 13:00
Δημος Κατερινης: Κεφι & χαμογελα στην αποχαιρετιστηρια γιορτη των…
- 25 Ιουλίου 2024 13:00
Συγχαρητηριο μηνυμα του Δημαρχου Ι. Ντουμου προς το 4ο…
- 25 Ιουλίου 2024 13:00