Στο περιθώριο της εκδήλωσης για τα 35 χρόνια της Μέριμνας του Παιδιού Κατερίνης συναντήθηκαν η δημοσιογράφος του MEGA Σοφία Δήμτσα και η ιδιοκτήτρια των ξενοδοχείων Mediterranean Ευαγγελία Ξυπτερά - Λάμπρου. Η Σοφία Δήμτσα που παρουσίασε το λεύκωμα για τα 35 χρόνια της Μέριμνας του Παιδιού στην εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε στην Παραλία Κατερίνης, δεν παρέλειψε να ευχηθεί καλή επιτυχία στην κ. Λάμπρου μιας και θα είναι υποψήφια για το διοικητικό συμβούλιο της Ένωσης Ξενοδόχων Πιερίας στις εκλογές που θα πραγματοποιηθούν την προσεχή Τετάρτη 17 Δεκεμβρίου 2014.
Οι δημοσιεύσεις αποτελούν δημιούργημα αυτού που τα γράφει και το OlymposPress.gr διατηρεί το δικαίωμα διαγραφής τους χωρίς προειδοποίηση αν αναφερθεί ότι προσβάλλουν ή είναι αντίθετα στον νόμο.
ΠΡΟΣΦΑΤΑ
Δημος Κατερινης: Καμια ανοχη σε ολους οσοι κινουνται με…
- 26 Ιουλίου 2024 13:01
Δημος Κατερινης: Μεγαλη επιχειρηση κατα της αφισορυπανσης
- 26 Ιουλίου 2024 13:00
Ο Δημαρχος Κατερινης Ι. Ντουμος για την συμμετοχη της…
- 26 Ιουλίου 2024 13:00
Δημος Κατερινης: Κεφι & χαμογελα στην αποχαιρετιστηρια γιορτη των…
- 25 Ιουλίου 2024 13:00
Συγχαρητηριο μηνυμα του Δημαρχου Ι. Ντουμου προς το 4ο…
- 25 Ιουλίου 2024 13:00