Δήμος Κατερίνης
Τμήμα Επικοινωνίας – Τύπου
13-05-2024
Συγχαρητήριο μήνυμα του Δημάρχου Κατερίνης για την άνοδο του Σκακιστικού Ομίλου στην Α’ Εθνική Κατηγορία
Θερμά συγχαρητήρια στις σκακίστριες, στους σκακιστές του Σκακιστικού Ομίλου Κατερίνης, οι οποίοι στον προκριματικό όμιλο που διεξήχθη στην Πτολεμαΐδα πέτυχαν την πολυπόθητη άνοδο στην Α’ Εθνική κατηγορία.
Παράλληλα, συγχαίρω τη Διοίκηση και όλους τους συντελεστές, που με συνέπεια, σταθερότητα, υπηρετούν διαχρονικά το πνευματικό αυτό άθλημα. Εύχομαι από καρδιάς σημαντικές διακρίσεις και στο μέλλον.
Ιωάννης Ντούμος
Δήμαρχος Κατερίνης
Τμήμα Επικοινωνίας – Τύπου
13-05-2024
Συγχαρητήριο μήνυμα του Δημάρχου Κατερίνης για την άνοδο του Σκακιστικού Ομίλου στην Α’ Εθνική Κατηγορία
Θερμά συγχαρητήρια στις σκακίστριες, στους σκακιστές του Σκακιστικού Ομίλου Κατερίνης, οι οποίοι στον προκριματικό όμιλο που διεξήχθη στην Πτολεμαΐδα πέτυχαν την πολυπόθητη άνοδο στην Α’ Εθνική κατηγορία.
Παράλληλα, συγχαίρω τη Διοίκηση και όλους τους συντελεστές, που με συνέπεια, σταθερότητα, υπηρετούν διαχρονικά το πνευματικό αυτό άθλημα. Εύχομαι από καρδιάς σημαντικές διακρίσεις και στο μέλλον.
Ιωάννης Ντούμος
Δήμαρχος Κατερίνης
Οι δημοσιεύσεις αποτελούν δημιούργημα αυτού που τα γράφει και το OlymposPress.gr διατηρεί το δικαίωμα διαγραφής τους χωρίς προειδοποίηση αν αναφερθεί ότι προσβάλλουν ή είναι αντίθετα στον νόμο.