Την Κυριακή 14 Μαΐου 2017 επισκέφθηκαν στο Ναυτικό Μουσείο Λιτοχώρου μέλη του Ινστιτούτου Ελληνικού Πολιτισμού Κύπρου μαζί με την Προϊσταμένη Γραφείου Καινοτόμων Δράσεων Δ/νσης Δ/θμιας Εκπ/σης κυρία Μιράντα Παπά. Εκεί ξεναγήθηκαν στα διάφορα εκθέματα και μάθαν σχετικά με την ιστορία της ναυτιλίας από τον Πρόεδρο κύριο Τριανταφύλλου Ιωάννη.
Οι δημοσιεύσεις αποτελούν δημιούργημα αυτού που τα γράφει και το OlymposPress.gr διατηρεί το δικαίωμα διαγραφής τους χωρίς προειδοποίηση αν αναφερθεί ότι προσβάλλουν ή είναι αντίθετα στον νόμο.
ΠΡΟΣΦΑΤΑ
Δημος Κατερινης: Καμια ανοχη σε ολους οσοι κινουνται με…
- 26 Ιουλίου 2024 13:01
Δημος Κατερινης: Μεγαλη επιχειρηση κατα της αφισορυπανσης
- 26 Ιουλίου 2024 13:00
Ο Δημαρχος Κατερινης Ι. Ντουμος για την συμμετοχη της…
- 26 Ιουλίου 2024 13:00
Δημος Κατερινης: Κεφι & χαμογελα στην αποχαιρετιστηρια γιορτη των…
- 25 Ιουλίου 2024 13:00
Συγχαρητηριο μηνυμα του Δημαρχου Ι. Ντουμου προς το 4ο…
- 25 Ιουλίου 2024 13:00