Δήμος Πύδνας-Κολινδρού: Νέα υποψηφιότητα στο συνδυασμό “Θέλουμε και Μπορούμε”
Από το συνδυασμό “Θέλουμε και Μπορούμε” ανακοινώθηκε η υποψηφιότητα της κ. Αναστασίας Βαλαβάνη.
Η κ. Βαλαβάνη γεννήθηκε στο Κιλκίς και είναι παντρεμένη με τον εξ Αλωνίων Γιώργο Θεοδωρίδη. Έχουν τρία παιδιά και τρία εγγόνια. Εργάζεται ως ιδιωτική υπάλληλος ενώ παράλληλα ασχολούνται με το σύζυγό της και με τον πρωτογενή τομέα και ειδικότερα με καλλιέργειες σιτηρών και οπωροκηπευτικών.
Από το συνδυασμό “Θέλουμε και Μπορούμε” ανακοινώθηκε η υποψηφιότητα της κ. Αναστασίας Βαλαβάνη.
Η κ. Βαλαβάνη γεννήθηκε στο Κιλκίς και είναι παντρεμένη με τον εξ Αλωνίων Γιώργο Θεοδωρίδη. Έχουν τρία παιδιά και τρία εγγόνια. Εργάζεται ως ιδιωτική υπάλληλος ενώ παράλληλα ασχολούνται με το σύζυγό της και με τον πρωτογενή τομέα και ειδικότερα με καλλιέργειες σιτηρών και οπωροκηπευτικών.
Οι δημοσιεύσεις αποτελούν δημιούργημα αυτού που τα γράφει και το OlymposPress.gr διατηρεί το δικαίωμα διαγραφής τους χωρίς προειδοποίηση αν αναφερθεί ότι προσβάλλουν ή είναι αντίθετα στον νόμο.
ΠΡΟΣΦΑΤΑ
Δημος Κατερινης: Καμια ανοχη σε ολους οσοι κινουνται με…
- 26 Ιουλίου 2024 13:01
Δημος Κατερινης: Μεγαλη επιχειρηση κατα της αφισορυπανσης
- 26 Ιουλίου 2024 13:00
Ο Δημαρχος Κατερινης Ι. Ντουμος για την συμμετοχη της…
- 26 Ιουλίου 2024 13:00
Δημος Κατερινης: Κεφι & χαμογελα στην αποχαιρετιστηρια γιορτη των…
- 25 Ιουλίου 2024 13:00
Συγχαρητηριο μηνυμα του Δημαρχου Ι. Ντουμου προς το 4ο…
- 25 Ιουλίου 2024 13:00